Lubrykant na bazie wody – truskawkowy
Cena
-
Ocena
Drogeria 1
Drogeria 2
Drogeria 3

Drogeria

Drogeria erotyczna

Witamy w naszej drogerii erotycznej, w której znajdziesz szeroki wybór lubrykantów i żeli intymnych, dzięki którym wzbogacisz swoje życie erotyczne. Wybierając odpowiednie produkty, Twoje doznania zwiększą się, a seks stanie się jeszcze bardziej przyjemny.
Ponadto stosowanie nawilżających żeli intymnych to proste rozwiązanie podczas problemów związanych z suchością pochwy, z którą nierzadko zmagają się panie. Zachęcamy do sprawdzenia produktów w naszej ofercie!

Lubrykanty i żele intymne – kosmetyki erotyczne

Stosowanie lubrykantów podczas zbliżenia seksualnego jest szczególnie wskazane podczas zabawy gadżetami erotycznymi, gdyż zmniejszają ryzyko podrażnień delikatnej skóry. Wówczas dobrym wyborem są lubrykanty na bazie wody, które nie zniszczą silikonowej powierzchni zabawek. Żele intymne mogą być również używane do masażu pobudzającego zmysły i podnoszącego poziom podniecenia, szczególnie podczas gry wstępnej, co również może wpływać na libido. Warto pamiętać, że zarówno podczas stosowania lubrykantów na bazie wody jak i silikonu, można bezpiecznie stosować prezerwatywy, bez obaw o ich uszkodzenie. Odpowiednio dobrane lubrykanty mogą także pozytywnie oddziaływać na potencję!

Środki do czyszczenia gadżetów erotycznych – drogeria erotyczna

Nasza drogeria erotyczna oferuje również specjalistyczne środki przeznaczone do czyszczenia zabawek erotycznych, które skutecznie usuną lubrykanty silikonowe lub olejki z powierzchni gadżetów erotycznych. Środki do czyszczenia w naszej ofercie to bezpieczne produkty w formie sprayu, dzięki któremu utrzymasz higienę na odpowiednim poziomie. Należy pamiętać, że czyszczenie gadżetów jest szczególnie ważne z uwagi na ich bezpośredni kontakt z ciałem.

Zapraszamy do zakupów w naszej drogerii erotycznej!

Twoje konto

Menu

Twoje konto

Twój koszyk aktualnie jest pusty.

Wróć do sklepu

Oświadczam, że ukończyłem 18 lat i chcę wejść na stronę strefaerotyki.com

Strona zawiera materiały przeznaczone dla osób dorosłych.

Ta strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.