ANNE’S DESIRE™ – wibrujące jajeczko w zestawie z zegarkiem WATCHME (czarno/złoty), 7 trybów wibracji
Cena
-
Ocena

Wibrujące jajka

Wyświetlanie 1–16 z 66 wyników

Wibrujące jajka

Jeśli masz ochotę na chwilę seksualnej zabawy i zależy Ci na niedużych rozmiarach gadżetu, wybierz jajko wibrujące. Wibrujące jajeczka to dyskretne gadżety erotyczne, których możesz używać samodzielnie lub z partnerem, z uwagi na możliwość sterowania ich zdalnie za pomocą pilota lub za pomocą aplikacji w telefonie. Wibrujące jajko dostarczy przyjemne doznania Tobie i sporo satysfakcji partnerowi, który przejmie kontrolę nad zabawką. Świetny gadżet do stymulacji punktu G, który umożliwi odczuwanie wyjątkowych doznań – wibrujące jajko!

Jajeczka wibrujące wzmacniające mięśnie dna miednicy

W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju wibrujące jajeczka, które w zależności od modelu oferują duży wybór trybów wibracji lub dodatkowe funkcje stymulujące łechtaczkę, co da Ci jeszcze większą przyjemność. Kompaktowy rozmiar sprawia, że jajeczko wibrujące może być używane w dowolnym miejscu, nie tylko w sypialni. Zabierz je ze sobą na spacer lub w podróż i zapewnij sobie przyjemne odczucia!
Co ciekawe, wibrujące jajeczko może także posłużyć do ćwiczenia mięśni Kegla. Wpływa to na ich wzmocnienie, co z kolei przekłada się również na odczuwanie większej satysfakcji podczas seksu.
Każde wibrujące jajeczko z naszej oferty jest w 100% wodoodporne, dzięki czemu możesz zapewnić sobie również chwile rozkoszy pod prysznicem!

Twoje konto

Menu

Twoje konto

Twój koszyk aktualnie jest pusty.

Wróć do sklepu

Oświadczam, że ukończyłem 18 lat i chcę wejść na stronę strefaerotyki.com

Strona zawiera materiały przeznaczone dla osób dorosłych.

Ta strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.