ANBIGUO™ – wibrator analny w zestawie z zegarkiem WATCHME (czarny), 7 trybów wibracji
Cena
-
Ocena

Korki analne

Wyświetlanie 1–16 z 17 wyników

Korki analne

Stosowanie zatyczek analnych przez kobiety jest niemalże tak samo powszechne jak stosowanie ich przez mężczyzn. Jako kobieta, możesz nosić zatyczkę analną nawet w ciągu dnia, zapewniając sobie przyjemne odczucia podczas codziennych czynności. Będzie to z pewnością ciekawe doświadczenie oraz szansa na poznanie swojego ciała i jego potrzeb. Sprawdź naszą ofertę i wybierz odpowiedni dla siebie produkt!

Zatyczki analne do stymulacji odbytu

Korki analne cieszą się ogromną popularnością wśród doświadczonych kochanków. Stosowane w celu budowania podniecenia podczas gry wstępnej, mogą wpłynąć na późniejsze odczucia obojga partnerów. Dla początkujących, do zabaw analnych zaleca się stosowanie korka analnego mniejszych rozmiarów oraz lubrykantów – szczególnie na bazie wody. Warto pamiętać, że stosowanie korków analnych wymaga zachowania kilku istotnych zasad. Aby zapewnić sobie bezpieczeństwo podczas używania, warto pamiętać o czyszczeniu zatyczki analnej po każdorazowym użyciu. Pozwoli to na utrzymanie higieny oraz zniweluje ryzyko namnażania się bakterii na powierzchni produktów. Należy również pamiętać o stosowaniu lubryknatów – w naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju lubrykanty w dziale „Drogeria erotyczna„. Ponadto każdy korek analny wykonany jest z hipoalergicznego silikonu, dzięki czemu nie musisz obawiać się o podrażnienia czy reakcje alergiczne.

Korki analne – dodatkowa stymulacja miejsc intymnych

Szukasz sposobu na odczuwanie jeszcze większej przyjemności z seksu? Przetestuj zatyczkę analną! Korki analne to ciekawe urozmaicenie dla mężczyzn, które dostarcza jeszcze więcej przyjemnych doznań. Umieszczone w odbycie umożliwiają dodatkową stymulację wrażliwych stref, co intensyfikuje doznania mężczyzny. W ofercie posiadamy zatyczki analne w różnych rozmiarach, co umożliwia dostosowanie gadżetu do własnych preferencji.

Korek analny – podwójna przyjemność dla mężczyzn

Stosowanie zatyczki analnej możliwe jest również przez początkujących kochanków, którzy dopiero zaczynają eksperymenty z zabawkami erotycznymi. Wystarczy dobrać produkt w najmniejszym dostępnym rozmiarze i pamiętać o zastosowaniu lubrykantu. To pozwala na stopniowe przystosowanie się do zabawy korkami analnymi. Ważne jest, aby po każdorazowym użyciu umyć korki analne dla utrzymania odpowiedniej czystości. Korek analny wykonany jest z silikonu medycznego, dzięki któremu macie pewność, że jest bezpieczny w zastosowaniu.

Twoje konto

Menu

Twoje konto

Twój koszyk aktualnie jest pusty.

Wróć do sklepu

Oświadczam, że ukończyłem 18 lat i chcę wejść na stronę strefaerotyki.com

Strona zawiera materiały przeznaczone dla osób dorosłych.

Ta strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.