Akumulatorowy masażer intymny z 20 trybami wibracji
Cena
-
Ocena

Wibratory w kształcie mikrofonu

Wibratory w kształcie mikrofonu

Wibratory mikrofonowe to produkty, które zostały stworzone z myślą o dostarczaniu przyjemności na kilka sposobów. Przy użyciu mikrofonu, który jest częścią wibratora, umożliwiasz sobie jeszcze bardziej zróżnicowane stymulacje. Dzięki temu wibrator staje się uniwersalnym produktem, który możesz wykorzystać zależnie od zachcianki. Może być używany do stymulacji punktu G, a także do masażu łechtaczki. Przekonaj się sama, co potrafi to niepozorne urządzenie!

Wibratory mikrofonowe – nie tylko do erotycznej stymulacji

Co ciekawe, mikrofon, który jest tutaj najbardziej istotnym elementem można wykorzystać do masażu całego ciała. Jest to więc produkt, którego użyjesz zarówno do odczuwania seksualnej przyjemności oraz naprawdę szybko wykonasz masaż! Tak naprawdę przeznaczony jest nie tylko dla kobiet, ale również dla mężczyzn, gdyż może w łatwy sposób umożliwić masaż wszystkich miejsc erogennych. Każdy wibrator wykonany jest z przyjemnego w dotyku silikonu. Ten materiał daje dodatkowo duży komfort podczas używania.
Wibratory umożliwiają sterowanie intensywnością wibracji. Wystarczy skorzystać z przycisków do ich regulacji – pozwala to na indywidualne dopasowanie do potrzeb użytkownika, a wbudowany akumulator umożliwia korzystanie z produktu w dowolnym miejscu i czasie.

Twoje konto

Menu

Twoje konto

Twój koszyk aktualnie jest pusty.

Wróć do sklepu

Oświadczam, że ukończyłem 18 lat i chcę wejść na stronę strefaerotyki.com

Strona zawiera materiały przeznaczone dla osób dorosłych.

Ta strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.